Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Néhány oda nem illő forgalom...

Néhány oda nem illő forgalom forrás jelent meg a blogomon. Mit tudok tenni ellenük? Tilthatóak valahogy?

Figyelt kérdés

Egy pár hete elkezdtem egy saját blogot szerkeszteni. Egyelőre nem túlságosan olvasott. Nézegettem a forgalom forrásait és pár igencsak oda nem illő link fogadott.


Itt a kép a linkekről, nem akartam ide kiírni őket, bizonytalan némelyik oldal biztonságossága.

[link]


Sárgával jelöltem azokat, melyek számomra gyanúsak, a többi oldalon tényleg megosztottam a blogom linkjét. A listán legelső az, amelyik a legnagyobb forgalmat generálja.


Mit tehetek azokkal az oldalakkal, egyáltalán van valami teendőm? Ha igen, tilthatom őket valahogy? Az jó, hogy plusz forgalmat jelentenek az oldalamnak, de kérdés, hogy milyen áron. Amúgy sem arra vagyok kíváncsi, hogy milyen oldal találja meg az blogomat, hanem, hogy emberek nézzék, olvassák.



2012. aug. 12. 13:07
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Hasonló cipőben járunk, nálam is ezek az oldalak jelennek meg forrásként(az ilyen oldalakat be kéne tiltani).


Találtam valamit erről:

[link]


Remélem megoldódik a probléma.

2012. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!