Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookom nem engedi hogy...

Katonapatrik kérdése:

A Facebookom nem engedi hogy kommenteljek mitől lehet ez? és hogyan lehetne ezt meg csinálni? Pl: nem engedi hogy megjelöljek valakit ismerősnek kedvelni oldalakat. Stb

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne facebook-oz. Le van a gond. :P
2012. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyankor van tiltás, ha valamiből túl sokat csináltál rövid időn belül. Ha túl sokat kommenteltél, például chatnek használtad a hozzászólás lehetőségét akkor le is tiltanak.

Ugyanúgy ha sok like-ot nyomsz (ilyet szoktak csinálni páran hogy végigkedvelnek egy profilban mindent), akkor is letiltják.


Gondolj vissza, hogy csináltál-e hasonló dolgot. Ha igen, jogosan lettél letiltva, mert nem ilyenekre találták ki ezeket a funkciókat, és a visszaélést figyeli majd ellehetetleníti a rendszer.

2012. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vágom de én igazábol nem nagyon szoktam kommentelni meg semmi tehát nem értem csak egy kicsit zavaró hogy nem nagyon tudok hozzá szólni a dolgokhoz
2012. aug. 13. 22:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!