Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van vmi jobb program amivel...

Van vmi jobb program amivel esetleg használható is lenne a Facebook chat?

Figyelt kérdés
Mobilinternetem van. A nap nagy részében filmeket töltök le 128 kbit/sec sebességgel. Ilyenkor MSN-zni meg Facebookon chatelni szoktam a Windows Live Messengerrel és a Facebook által gyártott Facebook Messengerrel. Az MSN amióta meg van a mobilnet gond nélkül megy még a letöltések mellett is. Viszont a Facebook Messenger nem küldi el az üzeneteimet. Eddig legalább jelezte meg régebben elviselhető volt, de ez már most nagyon zavaró. Van mikor egy egész estét várok, hogy válaszoljanak már, közbe meg szidom magamban az ismerőseimet, hogy milyen szemetek, hogy senki sem válaszol azt utána mikor felmegyek böngészővel lefekvés előtt nézem, hogy nem mentek el az üzeneteim. Persze azt nem tudom kivitelezni, hogy a böngészővel legyek fent, mert az túlzottan levenné az így lassú letöltést. Eddig a programos megoldás működött, de ez már most elviselhetetlen. Már arra is gondoltam, hogy törlöm magam arról a sz@rról magamat, de akkor meg tudnám tartani nagyon senkivel se tartani a kapcsolatot, mert MSN-t meg már senki sem használ, mert mindenkinek jobb ez a silány vacak ami napról napra, évről évre rosszabb. Vki tud egy jó chat programot?

2012. aug. 12. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
valamely bongészovel facebookozz ne programmal
2012. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!