Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt be a FARMERAMA...

Miért nem tölt be a FARMERAMA oldala?

Figyelt kérdés

Elvileg alap frissítésre van állítva a Chrome, vagyis alapból leszedni, frissíti, ha van új Adobe Flash Player verzió - ennek ellenére én is leszedtem és frissítettem, de mégsem tölt be az oldal. :( A kezdőlapig eljutok, be is lépek, és ott a 100%-os betöltöttség is megjelenik, DE ENNYI! Nem megy tovább... :(


Ötletek, hogy mi lehet a baj???? Mit csináljak? Kérlek, szájbarágósan, mert nem vagyok nagy informatikus... :)


Köszönöm előre is!



2012. aug. 13. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
probáld internet explorer-el vagy mozillával vagy bármi más böngészövel!
2012. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mindkettővel próbáltam, egyiknél sem tölti be, és amúgy sem hiszem, hogy ez lenne a megoldás - keress más böngészőt egyetlen oldal miatt, ami EDDIG MŰKÖDÖTT! :( azért köszi!
2012. aug. 13. 10:57
 3/9 anonim ***** válasza:

már bocs de valószínűleg az a megoldás!

a chrome frissitett valamit és most az nem kompatibils az oldalal ennyi! ha játszani akarsz akkor probáld meg ie-vel ugyis fent van a gépeden kivétel ha linux vagy mac op.rendszerű :D

2012. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:D há' de mondom, hogy nem tölti be! :D még addig sem jut el, mint a Chorme-nél... bejön a kezdőoldal, e basta - még csak el se kezdi a betöltését.

:D ááá, kész idegbajt fogok kapni! :D

2012. aug. 13. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:
mondom próbáld másik böngészővel XD
2012. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

te nem olvasod, amit írok? :D vagy csak nem tudod értelmezni?????


PRÓBÁLTAM MÁSIK BÖNGÉSZŐVEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mind a kettővel: Internet Explorer, Mozilla Firefox - MIND A KETTŐVEL PRÓBÁLTAM! Még azelőtt, hogy te javasoltad volna, hiszen ennyi gógyim nekem is volt. DE NEM TÖLTI BE!!!!!!!!!!! Egyikkel sem. Azért írtam, hogy még addig se jut el, mint a Chromne-nál, ahol legalább elkezdi betölteni az oldalt, az IE, és a MF meg még csak el se kezdi tölteni.... :D


komolyan, nem értem, miért nem érted, de inkább hagyjuk! :D hátha valaki más tud építő jellegű tanáccsal szolgálni... :) köszi!

2012. aug. 14. 08:39
 7/9 anonim válasza:
Nekem is voltak ilyen problémáim és egy pár nap múlva volt egy másik link és más volt a kezdőlapja és azzal már rendesen behozta.:)Az is lehet hogy valamit frissitettek és azért nem működött.
2012. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nekem konkrétan ma van egy hete, hogy nem működik... :( kezdek kétségbeesni...
2012. aug. 16. 07:57
 9/9 Günter válasza:

nekem is ugyan ez a probléma... :S

nekem 2hete csinálja ezt...

most már teljesen be tölt csak nem tudok csinálni semmit mert csak tölt... :S

2012. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!