Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám eladni vaterán...

Hogyan tudnám eladni vaterán az ékszereimet?

Figyelt kérdés
Van néhány kézzel fűzött gyöngyékszerem. Ezeket feltöltöttem a vaterára, és eltelt már 2 hónap, de sajnos nem sikerült az eladás. Szerintem ennek az lehet az oka, hogy kevesen látják a termékeket. Hogyan tudnám növelni az eladásomat, úgy, hogy lehetőleg ez ne kerüljön nekem plusz kiadásba?

2012. aug. 14. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Plusz költségek nélkül ezt nem lehet megcsinálni.
2012. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy kis módosítás az utolsó mondatomban: Hogyan tudnám növelni az eladásomat, úgy, hogy NE, vagy a lehető legkevesebb plusz kiadásba kerüljön ez nekem?
2012. aug. 14. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor 400Ft-ért ki tudod emelni a terméket. Ez azt jelenti hogy ha az emberek bemennek egy adott kategóriába akkor nem valahol ott hátul lesz a terméket hanem az első 2-3 oldalon(attól függ hány termék van az adott kategóriába még kiemelve)
2012. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*terméked
2012. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!