Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akadozik a ( Google...

Marcell Horváth kérdése:

Miért akadozik a ( Google Chrome, Firefox, s. t. b) böngészők?

Figyelt kérdés
a napokban el kezdte ezt csinálni Youtobe ,szaggat a hang.. amikor meg nyitom böngészőt kb 6 perc mire valamire rá kattolhatok ,Jó a netem, a gépem is jó ,ez előtt semmi baj nem volt vele,
2012. aug. 14. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
34%

Par megodlas:

-frissitsd az audio driver-t

-frissitsd a flash player-t

-ha folyamatosan megy a geped, akkor kapcsold ki, es pihentesd 1 orat

-frissitsd a VGA driver-t


Illetve milyen neted van? Mert ha pl. gyengebb a kapcsolat, akkor lassabb a betoltes.


Ha semmi sem jo, akkor torold a cooke-kat a Chrome-bol. Ha ez sem jo, telepitsd ujra a Chrome-ot. Firefox-ot ne hasznalj.


De lehet, hogy a bongeszodinek regebbi a verzioja.

2012. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most frissíteni fogok mindent és hátha.. Net az elég jó 10mb (ha jól írtam..) igen sajnos egész nap megy... nem gyengülhetett meg valami? pl: Tápegység?Proci? volt hogy poros volt hűtő része ,utána már jobb volt..de most szerintem más a probléma .. már nem csak nekem van így rajtam kívül 5 személy ,ismerősök 2 gép között annyi kapcsoalt van hogy 1x 2x pendrive-ról pakoltunk át pár cuccot .. Köszönöm javaslatokat minden meg csinálok amit le írtál és hátha ! Rendszert már raktam újra ,ugyan az a probléma..
2012. aug. 20. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!