Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem nyílnak meg egyes...

Miért nem nyílnak meg egyes oldalak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen vannak olyan oldalak amik nem nyílnak meg egyből. Ha folyton beírom és leenterezem akkor így 10-edjére nagy nehezen beadja. A netemmel semmi baj, sebességtesztet néztem. Az egész net gyors minden bejön egyből, csak vannak ugye amik nem és nem tudom miért. Próbáltam másik böngészővel, ugyanaz...

2012. aug. 15. 01:16
 1/7 A kérdező kommentje:
vannak olyan oldalak amik eddig bejöttek, de már nem
2012. aug. 15. 01:17
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen böngészőket használsz? Firefox és Chrome az, amelyiket támadja és blokkolja a Morph nevű féreg.

[link]

2012. aug. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kerestem vírust többször is, nem volt köztük szerintem
2012. aug. 15. 01:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem látta az ESS, pedig fizetős volt (júniusban újra kellett telepiteni a Windows-t). Az operációs rendszer biztonsági résein át jut a gépre.
2012. aug. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
fasza
2012. aug. 15. 02:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a Windows-t, akkor megszabadulsz ettől a nagyon veszélyes féregtől. Én csak a C-t raktam újra.
2012. aug. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!