Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on valahogy átváltott...

Facebook-on valahogy átváltott a profilom erre az idővonalas baromságra ami egyáltalán nem jön be nekem nem is akartam ilyet, hogy tudom visszaváltani ami volt eddig is az alap profilra ami volt kezdetben is?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szánj rá egy fél órát, hogy megismerd milyen, hogy működik, mit honnan érsz el.


Mivel te csak egy felhasználó vagy, nem fogják megkérdezi hogy akarsz-e dolgokat. Azt kell használod amit az üzemeltetők mondanak, vagy nem kell tovább az oldalra belépni.


Amikor minden profil átváltott a régi nézet végleg megszűnik, és eltűnik.

2012. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Igen, másrészt arra is hogy az emberek ahelyett, hogy rászánnának pár percet hogy megismerjék és értelmezzék az új helyzetet, elkezdődik a fanyalgás és a panaszáradat.

Egyedül a kényelmi helyzetből kell kicsit kilépni, és nem látatlanban egyből elutasítani, hanem megnézni hogy miben változott az oldal.

Utána meg kiderül, hogy nem is történt semmi rossz, és a legtöbb esetben még jobb is lett az oldal, csak ezt már akkor ismerik fel, ha tényleg kipróbálták az új dolgokat.

A fejlesztők sem hülyék, és ők sem rosszat akarnak egy módosítással.


(ezzel nem téged minősítelek, általánosságban mindig ez történik, és az oldalon is volt már jó pár profilnézet; majd az idővonal is lecseng és jön egy másik amit megint lehet utálni és (meg)szeretni)

2012. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem az Idővonal jó cucc.... sokkal egyértelműbb és egyszerűbb minden... amúgy nem mindenkinek vált át magától valakinek még most is a régi van :D

Először én is utáltam , de most már semmiért nem cserélném vissza a régi sz*rra :D

2012. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem átváltottak a fene +eszi őket...én nem az általánosság vagyok+nem is érint a többieknek mi tetszik, én azt tudom hogy nekem ez egyáltalán nem kóser, néztem én már régóta a másokét láttam de nekem egyáltalán nem nyerő, sokkal lassabb az égész oldal és szerintem egyáltalán nem egyértelműbb...a másiknál ott voltak kiírva fényképek+információk stb. rányomtam és már be is jött..igazán +adhatnák azt a lehetőséget hogy mindenki eldöntse kinek melyik tetszik és melyiket akaná használni más közösségi oldalakon is voltak változások de legtöbbször lehetett választani hogy mit használjon a paraszt..ha órákat töltök ott akkor se fogom jobban +szeretni az is biztos mert nem jön be..
2012. aug. 16. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy van kiírva minden, annyi különbséggel hogy most nem függőlegesen vannak a menüpontok, hanem vízszintesen.


A bejegyzések pedig nem egymás alatt, hanem egymás mellett, de ugyanúgy időrend szerint rendezve.


Olyan pedig nem szokott sehol lenni, hogy te válaszd meg mit akarsz. A fejlesztők egy egységes kinézetre és működésre törekednek, ettől lesz mindig egyszerűbb és biztonságos a használat. A nagy felhasználószám miatt nem lehet egyszerre mindenkinek átváltoztatni a profilját, így zavaró lehet hogy sokféle nézetet látsz hónapokon át.


Bárhol is panaszkodsz, azt fogják mondani hogy akkor töröld magad, mert ha ők idővonalat csinálnak akkor idővonalat kell használni. Annyi a bajod, hogy te elvből elutasítod az egészet, és inkább magadat idegeled azzal hogy úgysem jó.

2012. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem a tevékenység napló tetszik a legjobban :D először én azt nem találtam hogy pl: valakinek hogy tudom megnézni hogy mik vannak a zenéi, könyvek, filmek, tv nél , de megtaláltam :D
2012. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mihelyt lehetett, átváltottam. Am. meg pl.: Hotdogon se lehet megválasztani, hogy mit szeretnél, csak az új kinézetet lehet használni. A változás valóban nem mindig jó, de meg kell szokni vagy meglehet szökni. Ez van.
2012. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!