Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon lehet -e elolvasott...

Facebookon lehet -e elolvasott üzenetet el nem olvasottá tenni úgy, hogy ismét világítson a kis piros boríték?

Figyelt kérdés

Közös facebook fiókot használunk a barátnőmmel. Éjjel jött egy üzenet, ami számára fontos szerintem, de ha nem jelzi a piros borítékot (vagyis ha nem látja, h. új üzenete van), akkor nem törődik vele. Most nem tudom zavarni Őt, mert éppen egész napos buszos idegenvezetést tart, és ki is van kapcsolva, hogy lehetne beállítani neki, hogy (amit én elolvastam) az ismét piros legyen és amint belép elolvashassa?

Próbáltam azt, hogy Műveletek/megjelölés olvasatlanként, de ekkor is max., világoskék lesz, de nem jelzi újként.

Nem igazán értem a facebook-ot, és időm sincs vacakolni ezzel, kérlek segítsetek.

Csak építő jellegű válaszokat várok! Méghozzá annyit, lehet -e egy elolvasott üzenetet el nem olvasottá tenni úgy, hogy ismét piros legyen a kis boríték üzenetjelzője? Ha lehet akkor hogyan?



2012. aug. 16. 12:43
 1/2 anonim válasza:

Szerintem sehogy :(

Egy ismerősöddel küldess neki egy üzenetet, és írja meg benne hogy az előzőt is olvassa el ;)

2012. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Ezt tettük. Nemrég regisztráltunk és én nem ismerem a dörgést. Végül elolvasta az üzenetet
2012. aug. 17. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!