Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptam egy TL-WR841ND routert....

Kaptam egy TL-WR841ND routert. Működik, de szeretném megváltoztatni a nevet, hogy ne az előző tulajét mutassa. Segítséget kérnék ennek megváltoztatásához. Egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés
még valamit: van rajta egy nyomógomb is,(on/off) az mi célt szolgál?

#router #név megváltoztatása.
2012. aug. 16. 13:57
 1/7 slakat ***** válasza:

A szerkezet alján van egy adattábla a belépéshez szükséges adatokkal. Az IP címet beírod a böngésződ címsorába-enter. Azután a párbeszédpanelban megadod a belépési kódokat és megkapod a router menüjét. Azon belül megkeresed a nevét és átírod a sajátodra.

Ezt a nyomógomb dolgot most komolyan? ON=be OFF=ki

2012. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. na jó, azt tudom mit jelent, de az minek?kikapcsolhatom a routert? akkor se kép,se hang, majd on, és visszajön minden?
2012. aug. 16. 20:39
 3/7 slakat ***** válasza:
Pontosan.
2012. aug. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Részletes magyar leírás:

[link]


Ha jól értem, akkor te SSID -t szeretnéd majd megváltoztatni.

Érdemes persze új jelszóval is ellátni a Wi-Fi -t.

2012. aug. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget. Valamit rosszul csinálhatok, mert addig eljutok hogy IP majd enter, és akkor megjelenik egy betű eltéréssel az én routerem tipusa, ahová beírom az ajándékozótól kapott nevet jelszót, de nem enged tvább...írtam én már admint is, valamiért nem szeret..

egyébként működik, csak szeretnék most már nem csak nevet, de jelszót is változtatni...


annyira nyuszi vagyok, hogy még azt sem merem megpróbálni, hogy ki-be kapcsolom, mert hátha valami mást csinál...

na, ilyen a színvonal, csak hogy lássátok... :-(

2012. aug. 17. 13:10
 6/7 P.O.C. ***** válasza:
Minden kezdet nehéz, de ha nem próbálod meg sosem fogod megtanulni. Szerinted nekem hány áldozatom nyugszik már a veszélyes hulladék tárolóba, mire ilyen szinten megtanultam a számítástechnikát?
2012. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a bíztatást...végre egy Ember, aki nem ordít le, humorra veszi a figurát...


hááát, akkor próbálkozom... már másik böngészővel is próbálkoztam, azt sem tudtam beugratni... holnap találkozom az eredeti tulajjal, csak tud valamit mondani...


mégegyszer köszönöm a szelíd hangot...

2012. aug. 18. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!