Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha kiírok valamit egy Facebook...

Ha kiírok valamit egy Facebook oldalra azt az ismerőseim látni fogják?

Figyelt kérdés
Tehát ott oldalt abban a sávban ami a Chat felett van ott látni fogják? Ha igen akkor hogy lehetne megcsinálni hogy ne lássák?

2012. aug. 16. 21:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha megosztod, akkor látni fogják. Ne oszd meg.
2012. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor ha nem osztom meg tutira nem fogják látni?
2012. aug. 16. 22:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De csak a Megosztás gomb jelenik. [link] Bocsi de annak ellenére hogy a géphez úhy ahogy értek a Facebookon lövésem sincs semmihez mert nem sűrűn szoktam Facebookozni.
2012. aug. 16. 22:29
 5/11 anonim ***** válasza:
A megosztás gomb mellett nincs olyan gomb ahol beállítod, hogy kik láthassák? :O Nekem van nem tudom. Kezdőlapra ahogy fellépsz és rákattintasz arra a buborékra, amibe az van alapból beleírva, hogy "mi jár a fejedben?" akkor ott szokott lenni a gomb, hogy ki láthassa a postot...
2012. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ott nekem is kiadja de a Fb oldalon nem.
2012. aug. 16. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy FB oldalon nem? Már nem értem...
2012. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szóval ha arra a bizonyos Facebook oldalra(Tehát nem személy hanem oldal) akarok kiírni valamit akkor nem jelenik meg az a menü ahol ki lehet választani hogy kik lássák a bejegyzést. Csak akkor jelenik meg ha a saját adatlapomra akarok kiírni valamit.
2012. aug. 16. 22:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaaah! De hát azért írsz oda, hogy el tudják olvasni, nem? :O
2012. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen de az a lényeg hogy ott oldalt a Chat feletti részen ahol mutatja az ismerősök legfrissebb tevékenységeit ott ne mutassa.
2012. aug. 16. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!