Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik PTC oldalokkal erdemes...

Melyik PTC oldalokkal erdemes foglalkozni?

Figyelt kérdés

Egy jopar oldalra regisztraltam mar de ugy latom, hogy ez egy nagy nyereseg az oldalnak es ido pocsekolas az embernek. igy kezdokent a napi 1$ nem jon ki tehat nem eri meg. De viszont vannak olyanok akik napi 3-4-5$ is kiszednek, de hogyan? Kell legyen sok reffem vagy valtok ki valamilyen csomagot?

Csomag kivaltasanal meik oldallal erdemes foglalkozni? jol jonne egy kis utmutato, 2 napja kezdtem el registralgatni de most meg igy az elejen tok jonak tunik meg a napi 0.3 cent is/ oldal, de ha belegondolunk nem eri meg legalabbis nekem.

Egy kicsit sok kerdest raktam fel egyszerre, remelem mindenre kapok valaszt, es ha van valaki aki segitene bovebben az nagyon jol lenne.

Egy link ahol elmagyaraznak dolgokat vagy egy youtube video vagy egy olyan oldal ahol jol fizetnek legalabbis jobban vagy akarmilyen segitseg jolfogna:)



2012. aug. 17. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem érdemes semmi PTC és hasonlóval foglalkoznod még ami valódi azzal sem.

Nem értesz semmihez? Interneten érdemesebb távmunkát válalnod inkább, persze ha nem értesz semihez jobb valami kézelfogható munkához fognod.

PTC vel való vacakolásal tev az internet havidíjad se fogod "ledolgozni" de hát ha enyire érdekel tapasztald meg

valyon megéri e "tökét" adni nekik? nem nem éri meg még valódinál sem

nem hogy egy csaló oldalnál ami kb. 1000 oldalból 999 !!! csalás.

2012. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek, az összes marhaság.
2012. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is beleuntam a ptc-k-be, 0,... Ft-okat keresni naponta, nagy kaland.

Amit még csinálok az a youtube-os videok nézése. Alábbi linken regizhetsz, ha érdekel.

[link]

2012. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!