Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azt szeretném meg tudni, hogy...

Azt szeretném meg tudni, hogy miért nem tudok a freemail levelezésembe bejutni. A hibakód 02326. Ennek már két napja és mélységesen felháborít, hogy ennyire igénytelen ez a szolgáltatás és ezt még csak meg sem tudom írni nekik. Vagy igen?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Belépőoldalon a keret jobb felső sarkában Segitség.

[link]

2012. aug. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Használj levelezőklienst. Outlook Express-el, POP3 protokollal nálam tökéletesen működik a freemail.


> mélységesen felháborít, hogy ennyire igénytelen ez a szolgáltatás

Mi akadályoz meg abban, hogy válts egy normális mail szolgáltatóra?

2012. aug. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én megpróbálnám egy másik gépről,és onnan 99%,hogy betudnál lépni,és ebből egyből kiderülne,hogy mindössze a te gépeddel van a gond,és nem a freemaillal
2012. aug. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam Mozilla Thunderbird a levelezőkliens, azzal tökéletesen működik. Egyébként meg lehet próbálni a Feemail Szimplát is, az rendszerint működik hiba esetén is.
2012. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nálam is ez a gond! Már 4 napja nem tudok belépni, és MÁS gépről sem. Gagyi az egész!!!
2012. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Azóta se megy.

Se nekem se a barátnőmnek.

Más-más gép, próbáltunk más böngészőket is.

2012. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Agnetha válasza:
szia, ugyanezt írja ki nálam, vagyis az Anyunál 2 napja, lehetetlen belépni :(
2012. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!