Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FEltettem egy filmet torrentre...

Jango87 kérdése:

FEltettem egy filmet torrentre, minden ok, engedélyezték,20percen belül több mint 90 leech, de nem jelez a gépem feltöltést, se az oldal seedert!? Megnéztem minden beállítást még1x, de nem találtam hibát, aktív minden. ÖTLETEK?

Figyelt kérdés
Köszi

2012. aug. 18. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Letöltötted a torrentedet az oldalról, beálltál vele seedbe?

Amíg a saját elkészített torrented fut a passkey nélkül, senki nem fog látni.

2012. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát le kell a saját torrentemet is töltenem?
2012. aug. 18. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, hiszen abban van benne a passkey. Anélkül nem lát a tracker, sem a többi tag.


Ezt jó tudni, mert van ahol büntetnek, és törlik a feltöltést ha nem jó vagy nem állsz be rövid időn belül.

Ha elolvasol egy feltöltési leírást, benne kell lennie ennek.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, na és még1 kérdés, azóta leszedtem, töltöm stb, de már előtte is volt 1 seeder, most neki alapból megvolt a film, vagy tőlem szedte "láthatatlanul"? Mert a feltöltésem alig nőtt, neki meg lett egy csomó...v ez is a passkey miatt van és nem számolt nekem eddig semmit?:( (Azóta több mint 200 letöltés ment le!)

Addig elolvasom amit linkeltél, és ty még1x :)

2012. aug. 18. 12:12
 5/6 gyuripapa21 ***** válasza:
Szia! Ha a kliensedbe tiltod a DHT-t akkor nem lesz annyi letöltés. Különben minden torrent oldal javasolja a DHT tiltását.
2012. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2012. aug. 31. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!