Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bluetooth probléma notebookon?

Bluetooth probléma notebookon?

Figyelt kérdés

Asus eee 1000hd notimon, a bluetoothot nem bírom bekapcsolni. Kézikönyvbe az van írva, hogy Fn+f2 de ezzel csak a lant akarja állítgatni. Hiába nyomom többször, csak azt kapcsolgatja ki-be.

Mi a probléma vele?

Eszközkezelőben megnéztem, elvileg jól működik a bluetooth.



2012. aug. 19. 09:01
 1/7 slakat ***** válasza:

Van egy blue soleil nevű kommunikációs szoftver. Ha ez nincs, akkor töltsd le.


[link]

2012. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen oprendszer? Win7-nél, a tálcán ott az ikonja(rejtett ikon is lehet).

Azon bal-klikk, eszközök megjelenítése vagy csatlakozás...

2012. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Win xp-m van. Feltettem azt a programot, azt írja h "pls insert the device' és nem enged semmit csinálni. De a tálcán ott volt alapból, a bluetooth ikonja, meg a sajátgépbe is ott van, a meghajtók mellett.

Ha jobb klikkelek a bluetooth ikonjára, azt irja alul, hogy a bluetooth eszköz nem található.

Lehet van valami külső gomb, amivel aktiválni kell, vagy mi lehet a baj?

2012. aug. 19. 11:59
 4/7 slakat ***** válasza:

Most nézem az Asus honlapján, hogy a bluetooth opcionális, tehát nincs benne mindegyikben. Lehet, hogy a tiedben nincs?


[link]

2012. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


csináltam egy képet, ezt irja ki, ha elakarom inditani.


lehet hogy nincs benne bluetooth, de ez használt, és alapból rá volt rakva. Meg elvan nevezve stb. szóval csak kell lennie..

2012. aug. 19. 12:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam is ott volt az ikon a tálcán jobb oldalt.

Azon ballal klikkeltem, akkor kezdte felpakolgatni a különböző eszközökhöz való csatlakozás lehetőségét.

2012. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 slakat ***** válasza:
Ezt én így látatlanban nem tudom megmondani. Mindazon által használhatott USB-s kütyüt is az előző tulaj, szóval ez nem jelent semmit az égvilágon. A sorozatszám alapján elképzelhető, hogy a gyártó oldalán találsz erre választ.
2012. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!