Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet az hogy az internet...

Hogy lehet az hogy az internet csomagomban azt írtak hogy 3mb/s a maximális letöltési sebességem, tehát 375kb/s. De én már egy hete 700kb/s-el tudok letölteni. Ez hogy lehet? Nem kell majd többet fizetnem emiatt?

Figyelt kérdés
itt egy kép: [link]

2012. aug. 19. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennek csak örülni kell. Esetleg az lehet, hogy a 3 mb/s az garantált sebesség és akkor annál lehet több is. Ha nem ez van, akkor sem kérhetnek tőled plusz pénzt...
2012. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm már kezdtem aggódni hogy dupla árat kell majd fizetnem érte ! De igen örülök neki, hogy sokkal gyorsabb lett csak féltem hogy majd a szolgáltatómnak ez nem fog tetszeni és felárat fizettetnek velem.
2012. aug. 19. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi ne tetszene nekik? A sebességet ők állítják be, hogy több, arról te nem tehetsz...
2012. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 slakat ***** válasza:
A szolgáltatód nem méricskéli a te sebességedet. Ők szoftveresen beállítják az előfizetéshez tartozó sávszélességet és azt számlázzák ki. Én inkább amiatt aggódnék, hogy nem a kért csomagot állították be, hanem egy nagyobbat. Szerintem csekkold le, hogy mit is rendeltél és azt kaptad-e? A másik lehetőség, hogy valaki hibázott és most potyázol. :)
2012. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs miért aggódni. Ha a te szerződéseden 3mb/sec áll akkor tök mindegy hogy mennyivel gyorsabbat kapsz, mert nem számlázhatják ki neked a többletet. Maximum majd visszaveszik egyszer a sebességet, neked ebből károd nem lehet ha tényleg a fent említett csomagot kérted és arról van papírod...
2012. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már bocs de a 3mb/s az 375kb/s helyett nem 3072kb/s?Így a 700kb/s letöltés nem is olyan sok.
2012. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hatoska! Ne keverd meg a megabitet mert attól csak rosszabb lesz. 3 megabit/sec az igen is 375 kilóbájt/sec...
2012. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nadetényleg ***** válasza:

A bitet illik kis b-vel, a bájtot nagy B-vel írni, ez zavarta meg a 6-ost. A szolgáltatók sosem számolnak bájtokkal, csak bitekkel.

A gyorsabb sebesség valószínűleg csak mérési hiba.

2012. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!