Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Újra lett telepítve a teljes...

Újra lett telepítve a teljes oprendszer és meg vannak a böngészési előzmények jelszavak ism ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
elvittem egy informatikushoz újratelepiteni a rendszert új partició teljes formázás új rendszer és amikor elindítottam a böngészőt megvolt minden majd leszedtem a chromét és abba is minden meg volt Erre van valami logikus magyarázat?

2012. aug. 19. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem formázta le az egész winchestert
2012. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lementette neked a felhasználói fiókodhoz tartozó adatokat - gondolom én.
2012. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lindmayer ***** válasza:

igen

valószínű importálta az adataidat

2012. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pár napja telepítettem újra a gépemet, teljes formázás, meghajtó particionálás stb, feltettem a 64 bits win7 home premiumot, leszedtem a Chrom-ot és meglepődtem mert, minden előzményem megvolt, minden mentett jelszavam, könyvjelzőm ott virított előttem... Szerintem ez valami új Chrome fícsőr lesz, mert én semmit nem mentettem le az előző profilomból.
2012. aug. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is le menti, Gmail-es vagyok, és amint a másik gépemen is bejelentkezek, a szerverről újra le szedi az adatokat.
2012. aug. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lindmayer ***** válasza:
ha a chrome beállításainál bekapcsolod a szinkronizálást akkor csinál ilyesmit(a telepítés előtt és után is szinkronizálni kell)
2012. aug. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem is 64 bits win7 de nem csak chormén firefoxon is minden megvan!
2012. aug. 20. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!