Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy/hol tudom megnézni...

Hogy/hol tudom megnézni interneten (a vodafone honlapján? ) a lebonyolított internetes adatforgalmat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!! A vodafone honlapján nem tudod megnézni hanem külön program kell hozzá. Én a NetMeter nevű programot használom. LEtőltés: [link] Van benne magyarítás is (A hálózati forgalmunkat kísérhetjük figyelemmel az ingyenes szoftver segítségével: grafikusan és számokban. Le- és feltöltési számok, ezek összesített adatai, napi, heti és havi felbontásban.)
2009. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippet, de én vmi olyanra gondoltam, ami követi a "modemnek" az adatforgalmát. ugyanis amit az ír ki, megbízhatatlan. és mostanság elég érdekes számlák jönnek ki. és nem azért mert kevesebbet kell fizetni..
2009. júl. 23. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Eszi a fene, ÁFA emelés miatt 10 %-os mobilnetes díjemelés történt a Vodafone-nál. Sohasem léptem túl az 5G-t!
2009. júl. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én nem a 10% áfára gondoltam.. az nem lehet több (tíz)ezer..
2009. júl. 28. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
A lite programmal kel küldened egy sms a 1270-es számra és elküldik neked az adatforgalmad Csak már nem emlékszek mit kell elküldeni,de a voda honlapján leírják.
2009. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!