Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el az internetem?...

Miért megy el az internetem? Magyarázat lentebb.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van itthon egy laptopom és kábeles internetünk, az internet meg van osztva router segítségével, de csak azért, hogy a házban mindenhol lehessen fogni az internetet, más nem is csatlakozik a hálózatra.

Az a problémám, hogy a router és a modem is világít, nem mutat semmiféle hibát, a gépemen viszont elmegy az internet 1-1,5 percre. Sajnos a probléma okát nem tudom, de elég bosszantó, mivel ha csinálok valamit, akkor az azonnal abbamarad és kezdhetem előlről.

Az internetem sebessége 5120/192 kbps. A gépemen Windows Vista Home Premium van. Hallottam a Vistával kapcsolatban, hogy ott előfordul az ilyen, csak nem találok róla bővebb tájékoztatást.


A válaszaitokat és a segítségeteket előre is köszönöm!



2012. aug. 21. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a Vodafone mobilnet stickje tette ugyanezt, mint kiderült, a rendszergazdai fiókban a Chrome-ba zárt valami fertőzött akármit (talán cookie-t vagy .temp fájl) a védelem, nem engedte frissiteni sem. Letakarítottam ezt a Chrome-t és lefuttattam a Ccleanert, Java automatikus frissitést kikapcsoltam, de csak a Rendszervisszaállítás kikapcsolása után szabadultam meg tőle. Azóta nincs gond a kapcsolattal.
2012. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!