Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook, ezt hogy oldhatom meg?

Facebook, ezt hogy oldhatom meg?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, és lájkoltam a képét. Azt szeretném, ha nem jelenítené meg ezt, vagyis nem rakná ki állapotnak, mert így az összes ismerősöm látta, hogy lájkoltam azt a képet. És én ezt nem szeretném, mert pl. 500 ismerősöm közül aki kirakta a képet és akiét lájkoltam az az én ismerőseim közül vagy 5-en ismerik, és szerintem a többi 495-nek semmi köze hozzá. Valahogy megoldani?


Ui: Át váltott Idővonalra, de még nem aktiváltam de én az adatlapomat már úgy látom, de mások még simán, nem idővonalként. (Ha ez még számít vmit)



2012. aug. 21. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet beállítani. Egyébként ha nem publikus a kép, csak az fogja látni üzenőfalon aki őt is ismeri.( ismerőse facen)
2012. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát hülyeségből csináltam egy felhasználót és bejelöltem magam, és ott kirakta, hogy lájkoltam. Meg mindent kirak, ha lájkolok valamit pl egy képet, vagy idézetet, meg ha valamihez hozzászólok, meg azt is hogy ismerőse lettem ennek, annak. Ezeket hogy lehetne "szabályozni"?
2012. aug. 21. 14:16
 3/3 anonim válasza:
ez a facebook szokd meg :)vagy ne lájkolj ennyi :)
2012. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!