Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lett azokkal a feltöltőkkel...

Mi lett azokkal a feltöltőkkel, akik a Megavideon voltak felhasználók? Eljárás indult ellenük?

Figyelt kérdés
Ugyebár meg lett szüntetve a Megavideo,és csinos kis FBI-os szöveg jelenik meg,ha megavideos lapra akarunk lépni.Az oldalt beszüntették,tehát az üzemeltetőivel biztosan számolnak.De a felhasználókkal mi lett/lesz? Hagyják őket békében,vagy eljárás indul ellenük is?

#megavideo-felhasználói
2012. aug. 21. 15:05
 1/1 Mysticista ***** válasza:

felhasználók ellen semmi. ha belegondolsz abba, hogy hány userről van szó. nem ők profitáltak belőle, hanem az üzemeltetők. ennyire erővel az egész világ ülhetne, mert mindenki aki: nem eredeti wint használ, az oprendszerén csak fent van egy nem regelt program (total commander, winrar akár), akinek az mp3 lejátszóján, vagy gépén olyan mp3 van, melynek a lemeze, ill. a vásárlás kimutatásának okmánya nincs nála, törvénysértést követ el. ha azt hiszitek ezt nem figyelik, de igen, figyelik, a magyarok is.

kis sztori-> biztos emlékeztek arra, amikor még 90 es években az a divat járta, hogy kaptál egy listát, kiválasztottad milyen game kell neked. és 1000 Ft-ért megírták. anno abban az időben anyám rendelt nekem 3 játékot szülinapomra. rá kb 8 évre, kaptam egy rendőrségi idézést. felhívtam őket, h mi a franc van, azt mondták majd személyesen.

bementem, kérdezték: szokott e játszani?

mondtam igen...és? szokott-e célszoftvereket használni? mondtam igen, mivel informatikus vagy, és programozókétn dolgoztam akkor. elémtettek egy postai utánvét fénymásolatot, kérdezték, hogy ez az én aláírásom-e. mondtam, hogy igen. és ekkor közölték, hogy 8 éve rendeltem 3 játékot, és h ezzel megsértettem, ezt meg ezt meg ezt. 3 évet kaphatok.

kb leesett az állam, majd közölte a rendpr, hogy kijönnek házkutatásra majd, és lefoglalják a gépem. addig ha nem lene eredeti winem, akkor vegyek, és vegyek új vinyót, mert mindent ami rajta volt visszahoznak. ja és azt is mondta, hogy minden zeném, és mp3-am tüntessem el, csak az maradjon meg, aminek fel tudom mutatni a lemezét, hogy arról grabbeltem le.

és igen, kijöttek, és elvitték a gépet.


...szal...csak mondom, hogy ez nem vak lárma, van ilyen! de erre a szopásra kevés az esély. nekem pont bejött,

2012. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!