Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudok tenni, ha nCore-on...

Mit tudok tenni, ha nCore-on túlléptem a rangomnak megfelelő hit'n'run lehetőségeim számát?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ellene? (Nem szeretném ha felfüggesztenék az acc-omat)
2012. aug. 22. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Részlet -az általad is elérhető- wikiből:


Szankciók

Ha egy hónapban valakinek több hit’n’run-os torrentje van, mint amennyit a rangja engedne, szankcióban részesül.

Azon felhasználók, akiknek a hónap utolsó napján 23:59-kor több hit'n'run-os torrentje van, mint amennyit a rangja megenged, azok a következő hónap első napján 00:01-től letöltés megvonásban részesülnek 2 héten keresztüli időszakra!

Ezen időszak kiváltható Premium előfizetéssel. (Tehát nem kell várnod 2 hetet az ismételt letöltéshez)

A 2 hét letelte után ismét elérhetővé válik számukra a letöltés, de fokozottabban ellenőrizve lesznek a kötelezettségeik.

Azok a visszaeső felhasználók, akik 1 év alatt 3-szori letöltésmegvonást kapnak, kitiltásban részesülnek!


Vagyis ki nem rúgnak (még), de szeptember elején két hét pihit kapsz, addig nem töltesz. Ha egy éven belül még 2x megismétlődik, akkor rúgnak ki végleg.

2012. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha fizetsz minden van, ha nem akkor nagyon figyelj oda. Kár, hogy az oldal vezetősége gazdát cserélt. :( Ebben a szabályzatban még véletlenül sem a prémium előfizetés felé terelnek, áhh, dehogy...
2012. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket én is felfogtam az elért Wikiből. Csak éppen azt nem tudom, h mit csináljak, h jobb legyen az arány... Azt megtudná mondani valaki?
2012. aug. 22. 16:02
 4/7 Golan Trevize ***** válasza:

Seedelj, seedelj, seedelj.


Aktivitás oldalon látod, hogy melyiket meddig kell még seedelned.

2012. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azon kívül, h futtatom a torrent progit, mást nem kell tenni?
2012. aug. 22. 16:25
 6/7 Golan Trevize ***** válasza:
100%
Igen, de ne töröld ki, amit letöltöttél, amíg nem tűnik el a seed kötelezett torrentek listájából.
2012. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. aug. 22. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!