Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik éri meg jobban a...

Melyik éri meg jobban a vezetékes vagy a mobilnet, ha laptopom van?

Figyelt kérdés
még nem bíztos ,hogy hurcipálnom kell magammal ,ezért kérdezem.ja és ugye a laptopot is lehet vezetékes internetre csatlakoztatni?
2012. aug. 22. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem hordozod akkor a vezetékes.a mobilinternetben az a rossz hogy ha felhasználod a szerződésedben leírt adatforgalmat akkor annyira belassul hogy nem sok mindenre lehet használni.ezért váltottam én is vezetékesre fele annyiba kerül és korlátlan adatforgalom van.igen laptopra is lehet vezetékes internet.személy szerint én a vezetékesre voksolok
2012. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"még nem bíztos ,hogy hurcipálnom kell magammal"


hát akkor várd meg, amíg eldől, mert ez a lényeg


egyébként vannak hotspotok a nagyobb városokban, vagy "macdonalds_prakticomp"


attól függ, hova kell hurcolászni

egyébként a mobilnet sebességével nincs baj, csak a forgalomkorlátozással

2012. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

laptopot nem lehet vezetékes netre kötni, hanem a netet lehet laptopra csatlakoztatni

nem mindegy :D

2012. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

igen gondoltam,hogy rosszul fejeztem ki magam,nem nagyon vagyok otthon ilyen témában,de a lényeget értitek :D

most leszek fősulis az albérletben van vezeték a nethez,és nem hiszem,hogy vinni fogom a laptopot a suliba.Szóval a vezetékes net olcsóbbra is jön ki? ja am még az sem biztos h. laptopom lesz ha jobban megéri akkor asztali számítógépet nézünk.Szerintetek így melyiknek lenne több értelme,melyik gazdaságosabb (ha nem feltétlen kell hordoznom a netet-laptopot...remélem érthető a kérdés:)

2012. aug. 22. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:

attól függ, akarsz e játszani valamit


ha nem, akkor lényegében mindegy, de lehet, hogy hasznosabb a notebook


egyébként a fősulikon/egyetemeken szokott lenni wifi az épületben -> notebookot beviszed

2012. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!