Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ezt ( 11.3.31.230)...

Raaf Etele kérdése:

Miért ezt ( 11.3.31.230) ajánlja most az Adobe Flesh oldal a Google Chromeba (melyik G. C ban van ez? ) hol állítódik ez be annak ellenére, hogy a Google Chrome (beépült Flash-el! ) nem ezt hozza magával?

Figyelt kérdés

Ajánlás az Adobe oldalról:

[link]



#Google Chrome #beépülő csere?
2012. aug. 22. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a chrome saját Google-s szerverről tölti le a FaAsh-es frissítéseket? :)
2012. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom csak azt hogy automatán épül be rejtélyes módon, minden verzióba általában másik Flesh van!. Azt is tudom hogy ha Google a böngésződ akkor 2 ill. 3db flash van a gépeden, amik le tilthatóak benne! Nekem van egy pár (mert nem mindenhez jó az egy!)böngésző alapból, a 11.2.202.235 -ös Flasht raktam fel anno, mert a többivel akadozott a youtube meg 1-2 játék! Majd magától frissült nemsokára (hiába volt a NEM FRISSÜLŐ kocka beikszelve felvitelkor!) a Googleban és a ( 11.3.300.268)verzió felülírta az alap Flasht! Ezzel megint akadnak a játékok és a kép darabos volt! Feltettem a tegnap előttí "újat" ( 11.3.300.271 ), hát megy de nincs olyan mint a régi 11.2.202.235 volt! :((

Tegnaptól a fenti link szerinti 11.3.31.230 verziót ajánlja a Chrome -hoz az Adobe?!


Van itt valaki aki hasonló problémával küszködött és megpróbálna segíteni, mert NEM szeretnék megválni a Chrome böngészőtől, több oknál fogva is!


Köszönöm: Raaf

2012. aug. 22. 20:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát, senki, mindenkinek szuper minden, semmi hasznos infó?
2012. aug. 23. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!