Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működik a steamról...

Hogyan működik a steamról való megrendelés?

Figyelt kérdés

Küldenek postán játékot,vagy miután megrendeltem,letölthetem,hogyan is működik ez?


Igazából arra vagyok kíváncsi hogy 1ember megtud-e rendelni 3játékot,úgy hogy azokat odaadja másnak és más használhassa?



2012. aug. 23. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Online kifizeted és már le is töltheted.

Nem postáznak semmit.


"Odaadni" is lehet, a fizetés előtt ki lehet választani, hogy magadnak vagy ajándékba akarod-e.

2012. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs lemez, semmit nem küldenek postán. A játékokat a felhasználói fiókodhoz rendelik hozzá. Korlátlan számban letöltheted és használhatod korlátlan számú gépen. A játékhoz be kell jelentkezve lenni, ami egyszerre csak egy gépen lehetséges. A fiók megosztása kitiltással jár.


Van viszont olyan lehetőség, hogy játékot ajándék formájában vásárolni, ami aztán tetszőleges steam felhasználónak elküldhetsz. Akkor viszont te nem tudod használni, és az illető nem oszthatja meg senkivel.

2012. aug. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,sokat segítettetek.
2012. aug. 23. 23:29
 4/5 anonim ***** válasza:

"Igazából arra vagyok kíváncsi hogy 1ember megtud-e rendelni 3játékot,úgy hogy azokat odaadja másnak és más használhassa?"

Igen, ezt hívják 4-pack-nak. Néhány játékhoz adnak ilyet amit ha megveszel (általában olcsóbban mintha külön vennéd meg négyszer a játékot) kapsz egy saját példányt és még 3-at amit ajándékként küldhetsz el

2012. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a választ.
2012. aug. 24. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!