Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a Facebook-on a...

Hogyan tudom a Facebook-on a profilképek mappából áthelyezni a képeket egy másik mappába?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 14:17
 1/3 anonim válasza:
Menj rá arra a mappába amibe a kép van... kijönnek a képek és ott felül lessz olyan hogy album szerkesztése rámész kijönnek a képek, az egeret oda vezeted arra a képre amit átszeretnél helyezni... felül megjelenik egy nyíl ahova az van írva hogy válassz egy lehetőséget.. arra meny rá és ott van hogy áthelyezés egy másik albumba többit pedig már tudni fogod magadtol is.!:))
2012. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de ha én megnyitom a profilképek mappát nem jön ki az,h album szerkesztése. A másik mappánál kijön. :S
2012. aug. 24. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez.:S Szerintem profilképet nem lehet áthelyezni, csak a többi mappában lehet ilyet csinálni.:(
2012. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!