Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Mozilla Firefox böngészőmön...

A Mozilla Firefox böngészőmön hogy tudom kikapcsolni a SweetIm-et?

Figyelt kérdés
Szóval...Chrome-ot használtam, de valami gond lett, letöröltem, s nem hagyja, h ujratelepítsem. Azt írja, hogy a telepítés a 3. hibával szembesült, de nem írja, h milyen hibáról van is szó..így hát áttértem a Mozila Firefox-ra, de ezen aktiválva van a SweetIm , s nem tudom kikapcsolni, s igy zavar...főleg a facebook on,mikor chatelni akarok mindig jelenik meg a sweetim, s nem hagyja h irjak...s más oldalakon is zavar... a SweetIm Toolbart kitudom kapcsolni, el tudom tőntetni, de a SweetIm et végleg nem tudom kikapcsolni...hogyan tudnám ezt?

2012. aug. 25. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyomj egy Ctrl+shift+A kombinációt majd a kiterjesztések és bővítményekből is távolítsd el vagy tiltsd le, vezérlőpult programok telepítése/törlése listában ha szerepel, akkor ott is eltávolítás.
2012. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!