Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire valósak ezek a...

Mennyire valósak ezek a hírdetések:clikkenként kapsz két dollárt, kifizetés 1000 dollárnál paypal-en?

Figyelt kérdés
Clikkenként 6 dollárt kapsz,kifizetés ha eléred a 6000 dollárt paypal.en.Vett ki már ebből pénzt valaki?Vagy csak klikkelsz pár hónapig,mire összegyűlik az X dollár,aztán nem is fizetnek?

2012. aug. 26. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Irreálisan nagy összeg, ahhoz, hogy igaz legyen.

Voltak, illetve lehet még vannak olyanok, ahol egy bannert kell futtatni, esetleg klikkelgetni, de nem dollárt fizetnek... hanem néhány centet, így hónapok alatt pár dollárt össze lehet szedni.

2012. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez így igaz.én is most próbáltam ki egyet és egy klikkre ad 0.001 dollárt szóval hónapokba telhet mire összejön pár dollár.szerintem annak a 6 dollárnak ne dőlj be!!
2012. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

próbáltam 3-4 hónapig, de nem nagyon jött be. valahol ugye pár centet kerestem, és 6 hónapig kellett volna klikkelgetnem mire elértem volna a limitet. vagy egyszerűen csak nem pénzbe fizettek, hanem hirdetésbe. azaz, hogy ha valaki (más oldalról) az én hirdetésemre megy rá és pl regisztrál az oldalra én azért jutalékot kapok. persze ezt nem az első nap olvastam, és meg is untam nagyon a vége felé

(kb 15oldallal próbálkoztam amúgy. és valahol klikkért 0.0001$-t keresel vagy mégkevesebbet)


aztán van olyan oldal is, hogy megatypers (nem tudom még működik-e) elvileg azon nagyobb esélyed van. bár az nem PTC. sok magyar fórumon olvastam, hogy ennek-meg annak fizettek is már. kifizetést mellékelte.. na szóval lehet próbálkozni, viszont én azt tudom, hogy egy életre befejeztem:) inkább az álláskeresős oldalt nézegetem. otthoni munka ritkán van. valóságos munkából (inkább pénzből) meg mégkevesebb.

2012. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és akkor tudnátok valami olyan oldalt konkrétan,ahol klikkeléssel lehet pénzt keresni?Az a Paypal,az valós bank,és fizet?
2012. aug. 27. 00:55
 5/7 anonim ***** válasza:

konkrétan nem tudok ilyen oldalt mondani, mert nekem nem fizetett egyik se. (viszont a magyar "hunbux.eu" -tól már kaptak pénzt)

paypal és alertpay közül se használtam egyiket se de én hiszek ennek mert nagyjából csak ez a két netes bank van:)

2012. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezeknek a baromságoknak mindegyike átverés. Egyiknek se dőlj be - internetes meló nincs.
2012. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kornytech válasza:
Azt gondold végig, hogy miért érné meg valakinek kifizetnie ezt a "munkát"?
2013. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!