Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Folyamatosan azt mutatja ki a...

Folyamatosan azt mutatja ki a Facebookom, hogy fent vagyok chaten. Akkor is, ha nem vagyok gépközelben. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Ha gépről felmegyek, általában bejelentkezek chatre, de ha kilépek akkor onnan is kijelentkezek... de már többször szóltak az ismerőseim hogy pl. amikor telóról voltam akkor is azt mutatta ki hogy fent vagyok chaten! Meg volt olyan hogy hajnali 3-4 körül elvileg bejelentkeztem chatre (pedig olyankor tuti hogy se gépről, se telóról nem vagyok fent)! Lehet, hogy feltörtek? Vagy mi lehet az oka ennek?
2012. aug. 26. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

ha telefonodra le van töltve az fb alkalmazás és nem lépsz ki abból rendesen, hogy kijelentkezés, hogy újra be kelljen írni a jelszavad és e-mail címed, akkor az folyamatosan be van jelentkezve... ahogy nálam is. ha zavar akkor csináld így.


engem nem zavart még a dolog :)

2012. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
neten szoktam felmenni az m.facebook.com-ra... és kilépek minden alkalommal mert utána ha újra megnyitom a netet kéri az e-mail címem meg a jelszóm:/
2012. aug. 26. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
változtass jelszót... de ha valaki ellopta volna, már nem tudnál belépni...
2012. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!