Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bocsi a helyes írási problémáé...

Bocsi a helyes írási problémáért a billentyűzet nem mindig jó és amúgy ez az első cikkem milyen lett?

Figyelt kérdés
[link] véleményezzétek

#cikkem
2012. aug. 27. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A cikk eleje nagyon jó. Kár hogy nem te írtad. A te írásod, már bocs, de kritikán aluli.

Idézem, a többieknek:

"már sok Antivirust ki próbáltam mostanában csak hogy néhányat említsek avast free Kaspersky 2012 és még panda cloud de egy teljesen új még kevés ember által nem ismert új üstököst szeretnék bemutatni ez a Kingsoft Free Antivirus 2012 kezdeném azzal, hogy nem magyar nyelvű ahogy a avira sem .Egyszerűen használható, én most ezt használom 11 trójait talált, rövid idő alatt és nincs vége a vizsgálatnak Előtte Kaspersky 2012 volt most kereséskor a CPU 60 százalékát ki használja a Kingsoft Antivirus de utána a 14% át használja ki és talált 16 trojant és kis irtotta szóval szerintem jó és Felhő alapú. Ja és ne higgyétek el azt másoknak, hogy kamu, mert nem az az én saját gépemen és ez volt és még mindig jó hivatalos oldal"

Csupa helyesírási hiba, stilisztika 0, írásjelekből is csak elvétve akad. Nem erőltetném a helyedben a cikkírást.

G.

2012. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na de jó de ezek javítva lesznek
2012. aug. 27. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol vannak a vesszők? Miért ütsz a pontok elé szóközt? (Már ahol írsz egyáltalán.)
2012. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Golan Trevize ***** válasza:
100%

miért csak "javítva lesznek"?

miért nem lehetett egyből hiba nélkül kitenni?


ne haragudj, de ez megint egy olyan írás volt, amire emberiség elleni bűncselekmény volt a Föld véges erőforráskészletét pazarolni...

2012. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!