Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy teheti ezt meg Magyarorsz...

Hogy teheti ezt meg Magyarország egyik legnagyobb távközlési szolgáltatója? (Invitel)

Figyelt kérdés
15 Megabites Invitel DSL netre fizetek elő náluk de egyszerűen gyalázatos ez a szolgáltatás. Egy nap 1000x elmegy. Ha már csepereg az eső besz*rik az egész és használhatatlan. A 15 Megabitet ha teljesíti akár 10 másodpercre is már megörökítendő pillanat mivel általában örülök ha az 5 Megabitet eléri a 15 Megabites net(!!!). Panaszt már vagy 100x tettem és 1 hónapja ígérgetik hogy kiküldenek valakit aki kivizsgálja a hibát de a mai napig nem jött ki még senki sem és még vissza se hívnak!!! Bezzeg a tízen ezer forintos számlákat tudják küldeni a r*hadékok. Már mindjárt ott hogy kiklopfolom a modemet aztán csináljanak amit akarnak.

2012. aug. 27. 12:45
 1/2 anonim válasza:
üdv.Megértelek!én is inviteles vagyok KÉNYSZERBŐL,és gyalázat ez a szolgáltató,nálam olyan van heti rendszerességgel,hogy reggeltől estig nincs net,telefont meg basznak felvenni.Nézd meg a szerződésedben,hogy mennyi a minimális garantált sebesség amit biztosítaniuk kell(az apróbetűs rész :D),és ha a garantált alá esik a sebesség,akkor Hivatalos panaszt is tehetsz,szerződésszegésért,amivel úgy mehetsz bíróságra is,hogy nyerni fogod a pert!Én a helyedben tuti,hogy már bepereltem volna a helyedben,vagy válts szolgáltatót!
2012. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már sikeresen megszabadultam az Inviteltől. Most T-Home Optinet Super csomagom van és azzal eddig sem gond nem volt.
2012. szept. 3. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!