Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-Link WR340GD router hiba?

TP-Link WR340GD router hiba?

Figyelt kérdés
Már régóta van ez a bizonyos TP-Link routerem. Amikor megvásároltam, csak be kellett dugni a kábeleket, és már működött is, semmit nem kellett állítani rajta. Tegnap LAN-partyt tartottunk a haverokkal, és vittem a routert, mert kellett a WiFi. Ott is bedugtuk és egyből működött. Ma viszont már nem működik itthon, és nem tudok rájönni, miért. Próbáltam Factory Reset-et, Reboot-ot számtalanszor, de semmi. Beállítani böngészőből nem próbáltam, mert egy cseppet sem értek az ilyen hálózattal kapcsolatos dolgokhoz. Egyébként 25Mbites UPC kábelnetem van. Ha valakinek van ötlete, hogyan kelthetném életre megint, leírná nekem? Köszönöm!

2012. aug. 27. 13:27
 1/1 A kérdező kommentje:

Épp most sikerült megoldani a problémát.

1.: Modem összekötése a routerrel, modem bekapcs, megvárni míg bebootol.

2.: Router bekapcs, szintén megvárni a bootot

3.: Gépek rákötése a routerre


Ezt ha 10x nem csináltam meg, akkor egyszer se, de úgy látszik a 11x-re csak sikerült. :)

2012. aug. 27. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!