Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék letölteni egy zenét...

Szeretnék letölteni egy zenét az inda videóról! De közbe Mp3 - ba átakarom konvertálni, melyik programmal lehet azt megcsinálni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Két lépésben lehet megcsinálni.


1.video downloadhelper nwvű firefox addon


2.format factory konverter


De lehet,hogy jobban jársz,ha megkeresed a számot valahol máshol jobb minőségben.

2009. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Youtube downloader el! nem lesz olyan mint egy igazi mp3as hangzás de legalább átkonvertálja
2009. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy dalt szeretnél,azt szívesen megcsinálom.
2009. júl. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szeretném megköszöni a válaszokat !!!Hasznosnak látom !az elsőnél nem akartam ,mert ott azt írja hogy nem biztonságos a program letöltése ,de a második tipp jól jött ,2.válasz :Ott inda videot akarok letölteni, és nem youtubes videot !Vagy lehet ezzel a progival indavideóst is !!!3.válasz a legjobb ,mivel ha megcsinálná nekem az lenne a legjobb !
2009. júl. 26. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Save2PcPro, VideoGet...ezek egyből mp3-a mentenek, bitráta állítással...bár szerintem jobb wav-ba menteni, erre alkalmas a vdownloader is...
2009. aug. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sorry...most látom indavideo nem támogatott a videoget-nél,(vdownloader is) mivel most ezt használom. Az első válasz lesz a megoldás, azt hiszem mégis...
2009. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !!!A problémám már megoldódott !!!Mindenkitől köszönöm a segítséget ,de főleg annak az embernek aki megcsinálta nekem ezt a zenét és átküldte nekem !!!!!!
2009. aug. 10. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!