Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell a TOR-nál engedélyez...

Hogy kell a TOR-nál engedélyezni a flash playert?

Figyelt kérdés

a célom az lenne hogy menjen a bbc iplayer.

az exit nodeot már simán beállítottam hogy angol legyen szépen be is enged mindenhova angolnak néz viszont flash nélkül nem tudom nézni.

eddig a következőképpen csináltam.

[Tor Browser]\FirefoxPortable\Data\plugins

ide már másoltam letöltött NPSWF32.dll-t és flasplayer.xpi-t

így nem jött be úgyhogy következő próbára syswow64-ből másoltam ki a legfrissebb adobenak ugyanezen fájljait.

majd mivel ez se jött be a következő dolog az volt hogy beszereztem egy flashplayer.xpt (gondolom Extension PorTable) fájlt az adobe weboldaláról

ez megpróbáltam pluginként firefoxba telepíteni majd miután így se jött be egyszerűen kicsomagolni.

TOR-ba pedig a következőket állítottam be:

NoScript (2.5.2) teljesen letiltva

aztán TORbutton beállítások Security fűl első 3 beállításnál kihúztam a pipát, tehát a következők NEM működnek.

Disable plugins during tor usage.

Isolate Dynamic content to TOR state.

Hook Dangerous Javascripts.

a toron belűl próbálkoztam először engedélyezni tehát amikor a flashplayereket próbáltam telepíteni a scriptek már engedélyezve voltak

TOR-t mindig újraindítottam ha valamit bűvőltem


(közbe maga a firefox írta ki hogy hiányzik egy plugin. úgyhogy letöltötte felrakta a flashplayer 11.4-et újraindítottam éés semmi)


2012. aug. 29. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a kütyü elsősorban azért van, hogy névtelenséget biztosítson és nem véletlenül nincs benne flash plugin.

Mivel azon keresztül felfedhető a valódi IP címed.


Ha csak az kell, hogy angolnak lássanak, használj egy publikus proxyt és ne terheld a tor hálózatot videó streamekkel.

2012. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

tisztába vagyok azzal hogy more való a TOR, tudom miéért nincsen benne flash vagy java plugin.

viszont működő angol proxyt nem találtam

azaz de 5Ł/hét

az volt az első amivel próbálkoztam

pedig még tavalyi évben tucat számra találtam ilyet aminek a feléhez tv license is volt..

2012. aug. 29. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!