Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tud egy olyan oldalt...

Valaki tud egy olyan oldalt vagy programot amivel minőségromlás nélkül flv-ben le lehet tölteni HD videókat youtube-ról?

Figyelt kérdés
Régebben úgy csináltam, hogy hagytam hogy betöltsön a videó, és aztán a cache-bl kimásoltam, de ezek az új firefoxok már teljesen másképp kezelik a cache-t. Azért csináltam így mert így a videók pont olyanok voltak, mint youtube-on, ha viszont például mp4-ben töltöttem, akkor kockásabb lett a kép. Mondjuk azt nem tudom, hogy HD-nál is így van-e, mert töltöttem le keepvid-ről is mp4-ben HD-t, és ott nem látszott, elég jó volt a minősége. De azért ha tudna valaki mondani egy módszert, ami flv-ben hozza le a videot, azt megköszönném.
2012. aug. 30. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

onlinevideoconverter.com

van Chrome/FF pluginje is, a videó alá kitesz egy gombot - csak nem mindig. De ha igen, akkor simán letöltheted az 1080p-s változatot is, ha van. De szerintem MP4-et fogsz kapni.

Ha meg nem tesz ki, gombot, akkor a honlappal is le tudod szedni, de ott nem hiszem, hogy lerántja a fullHD-t, de nem tudom.

2012. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én Firefox alatt a DownloadHelper bővítményt használom, Chrome-al meg nem töltök...
2012. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amúgy eszembe jutott, hogy van real mediplayerem, ami szintén leszed szinte minden oldalról videot, flv-ben, bár van hogy mp4-ben, vagy rm-ben, nem tudom, hogy az milyen minőségromlást okoz, ha okoz, csak az firefox alatt ne mmindig műkődik, legtöbbször nem.
2012. aug. 30. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!