Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bloggerben hogyan lehet...

Bloggerben hogyan lehet megoldaniaz alábbit?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy a főoldalon most az összes, TELJES bejegyzés látható. Azt szeretném megoldani, hogy az átláthatóság kedvéért a főoldalon csak a bejegyzések címe, és az eleje jelenjen meg, majd mikor az olvasó rákattint a címre, olvasható legyen az egész bejegyzés. Hogyan lehet ezt megoldani? Sajnos ilyen beállítási lehetőséget még nem találtam.

Ha már itt tartunk, megmutatom kérdéses blogot, esetleg ötleteket, hibákat megköszönök. Nemrég indult, még alig van bejegyzés.

[link]

Köszönöm előre is! :)



2012. aug. 30. 15:28
 1/3 A kérdező kommentje:
A címet sajnos elírtam, kimaradt egy szóköz bocsánat.
2012. aug. 30. 15:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre beállítás tudtommal nincs, én nem láttam.


Csináld azt, hogy minden bejegyzésbe teszel ugrást - az "Ugrás beszúrása" gombbal (szétszakított papírlapot ábrázol). Ez fogja azt csinálni, ami neked kell. :)

2012. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon király lett így! :D
2012. szept. 1. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!