Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megbízható ingyenes webtárhely?

Megbízható ingyenes webtárhely?

Figyelt kérdés

Egy olyan ingyenes tárhelyre lenne szükségem, ami tud kezelni php-t, mysql-t. Bármennyiszer lehessen futtatni rajta a php mail() kódot (Nem úgy mint egy másik tárhelyen ahol csak 20-szor lehet naponta). Jól jönne, ha a $_SESSION[]; is lehetne futtatni. És fontos lenne a megbízhatósága is, mert egy másik tárhelynél van, hogy nem mindig jeleníthető meg a lap. Egy osztályweblapot szeretnék műköttetni, ezért is fontos a megbízhatóság.

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. aug. 30. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre szinte az összes illik.

atw.hu, esetleg a 000webhost.


A mail küldés lehet limitálva van, de a többi megvan.

(Olyat nem is láttam, ahol a session tiltva lenne...)

2012. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ra gondoltam a 20 e-mailnál. Viszont a 000webhost.com nekem olyat csinál, hogy van valami.net84.net és néha olyan mintha nem is létezne ez a domain. A másik gondom az, hogy azt szeretném, hogy ennek is net84.net legyen a végződése. A regisztrációnál pedig csak netne.net van. Vagy ezt lehet valahol állítani?
2012. aug. 30. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!