Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy találhatnák rá facebookon...

Hogy találhatnák rá facebookon rokonomra akivel évek üta nem tartjuk a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
úgy, hogy beírom a nevét nem találtam rá, és a fiatalok manapság furcsán irják be a nevüket szóval szerintem semmi esély rá..:( de esetleg nincs valami részletes kereső vagy ilyesmi?
2012. aug. 30. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Lakóhely, tanulmányok illetve munkahely alapján lehet még keresni. Ha emberre keresel rá, akkor ezeket a funkciókat kidobja. Csak sajnos ezzel az a gond, hogy nem mindenki adja meg, illetve nem tudhatod, hogy milyen formában. Sajnos, sokan beírnak valami fake adatot, vagy épp nem úgy írják, ahogy te akarsz rákeresni stb.

Legjobb lenne, ha találnál egy ismerőst, aki tuti, hogy az ismerőse, és akkor az ismerős listájában megtalálnád. :) Én mindig így csinálom.

2012. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sajnos nincs, én is ilyesmivel küszködök


vagy fordítva: pl. Kis Királylány.... basszus, nem akarja az ilyen, hogy megjelöljék, akkor minek van fenn? Vagy ő akar válogatni, és jelöld be, majd eldönti, hogy kegyeskedik-e ismerni? Nem értem, komolyan

2012. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen a másodiknak igaza van, csak sokan nem adnak meg semmit magukról

pl. mit lehet kezdeni egy Tóth Jánossal, akiről semmi más nincs fenn?

2012. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsi az elsőnek van igaza :)
2012. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!