Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tv, internetet szeretnék de...

Kispihe kérdése:

Tv, internetet szeretnék de melyik szolgáltatóhoz menjek? Digi, upc, t-home? Egyszerűen nem igazodok ki az ajánlatokon. Személyesen egyenlőre idő hiányában nem tudom felkeresni őket. Szóval kicsi ill. minimális internet, tv, de melyikhez érdemes?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van a digi LAN-os netje nálatok (és nem 10 emeletes panelrengetegben éltek), akkor mindenképpen az.


Ha nincs, akkor érdemes utána nézni, hogy melyik szolgáltatónak van kábeles (koax kábeles) megoldása arra.


Ha az sincs, akkor teljesen mindegy.

2012. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a T-home-ot ajánlom. Nekem ez vált be, nem volt még semmilyen gondom velük.
2012. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mi Upc-t használunk,3200Ft a 25megás net,5000Ft a digital gold csomag,nekünk ezek vannak.Nincs velük gond,de nyilván lehetne olcsóbb is.Van egyébként árban kedvezőbb TV csomagjuk is,de a net az szerintem kell ennyi.Én ajánlom őket.


Van aki szerint a Digi kábeles net és tv is jó,de legalább ugyanennyien panaszkodnak is rájuk.Ez egyébként a legolcsóbb szolgáltató.


A t-home szolgáltatásait nem ismerem,de nem olcsók az biztos.

2012. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!