Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs internetem?...

Miért nincs internetem? (részletek lent)

Figyelt kérdés

a helyzet a következő:


A főgépem nem érzékeli ha rá van csatlakoztatva a lan kábel... vagyis érzékeli, de folyamatosan azt írja ki h a weboldal nem érhető el... vezeték nélkülin meg azt írja ki h nincs internetkapcsolat, de ezt a kérdést a mellékgépről írom ami wifiről megy és nem értem egyszerűen h miért nincs internet a főgépen! (másik gépen van, ami egy 3. kis alapgép azzal helyettesítem a nagyot)

továbbá a tp-linket sem hozza be... tudjátok... 192.168.1.1 és kiírja h a weboldal nem érhető el! mit tegyek?



2012. aug. 31. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Előzmény? Vagy soha sem működött?
2012. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincs előzmény, régen használtam a főgépet mert alaplapbajos volt, de most sikerült megcsináltatni, s így kicseréltem a kicsit a nagyra, de hát ez nem hozza be és nem tudom h miért!
2012. aug. 31. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen bajom, minden egyezett, kivéve az, hogy nekem behozta a routert. Egy újratelepítés megoldotta az egészet.
2012. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!