Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tegnapelőtt bekötötték nálam...

Tegnapelőtt bekötötték nálam a Digi internetet, Sehogy nem tudom megcsinálni a tp-link routert, hogy a lakásban mindkét gépen működjön, Az egyiken vezeték nélkül szeretném, A hálózatos izét hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Internet: DIGI (Lan, Startnet)

Router: TP-Link WR740N

Rendesen összedugtam, a CD-s telepítést megcsináltam, a böngészőmbe beírtam, hogy: 192.168.0.1 azt is kitöltöttem, ahogy itt mutatják: [link]

És mikor a QSS-es sz*rt csinálom, ott azt írja, hogy CONNECTED ERROR. Szerintem itt van a hiba, de nem értek hozzá csak 14 vagyok. Bennetek van az utolsó remények, apám nincs, anyám pedig totál nem ért a gépekhez. Remélem nem a router sz*r! Előre kösz a segítséget!



2012. szept. 1. 15:20
 1/2 belapus ***** válasza:
2012. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kellene túlbonyolítani. Reseteld le a routert (reset gomb megnyomása minimum 5 másodperc időtartamig, majd a router újraindítása).

Menj fel a 192.168.0.1 IP címre ( vagy ide: [link] ) és csak a Quick Setup-ot csináld végig. Ha a Quick Setup - MAC Clone beállításhoz érsz, akkor válaszd a felső (Yes, I am connected by the main computer (clone MAC address)) opciót, klikk a Clone MAC Address gombra, majd a Next gombra. A titkosításnál válaszd a WPA/WPA2 - Personal(Recommended) lehetőséget. Írj be egy 8 karakternél hosszabb jelszót, a vezeték nélküli csatlakozásnál majd ezt a jelszót kell megadni.

2012. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!