Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért szakad meg folyton az...

Mért szakad meg folyton az internetem?

Figyelt kérdés

T-home kiszolgálom van Gyenesdiásba lakom Keszthely, Hévíz környékén már 2,1 éve használom ezt a net kiszolgálót,a barátom mindig panaszkodót,hogy folyton megszakadj a nettje

kb 300métere lakunk egymástól,én meg nem értem,hogy nekem csak 3 havonta szokott megszakadni,de ma folyton megszakad reggel még nem csinálta de már délbe már délután gyakran olyan 1 óránkét 3 szor elégég zavar,ja meg ha valaki írná nem váltatom operációs rendszert xp-t használok sp3 jogtiszta Windowst,és most fel tennék pár kérdést

Meg tudom oldani a problémát?

Ha felhívom a kiszolgálót akkor mit tudnak tenni?

hallotam olyan dologról hogy router,azzal ingyen nethez tudok hozzá jutni?

Ha igen ahhoz gondolom kell wifi az asztali gépembe?

ha igen akkor működne egy ilyen usb wifi adapterrel?



2012. szept. 2. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

"hallotam olyan dologról hogy router,azzal ingyen nethez tudok hozzá jutni?"


Dehogy tudsz, ez marhaság... Nézz utána megint, hogy mi is a router.

A szolgáltatónál kellene ezzel reklamálni, hátha.

2012. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2012. szept. 3. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:

"Wireless routers hook up to your standard Internet service and transmit that service via wireless signals that computers with wireless cards use to access to the Internet."


Kiemelem a lényeget: "hook up to your standard Internet service"


Nincs ingyen net, csak vezeték nélkül fogható a saját előfizetett neted.

2012. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerinted egy ilyennel működne ne azt néz hogy már le járt a hirdetés [link]
2012. szept. 5. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez is csak egy erősebb USB-s wifi vevő.

Ha van a közeledben ingyenes wifi hozzáférés, akkor tudsz netezni, ha nincs, akkor nem.

2012. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pl ha a boltba szeretnék egy olyant venni és ha van rá és ha találok egy olyant amire rá van irva mint ott hogy 1-3km távolság wifi hozzágérés az úgy van?vagy csak az rá irták,mert ott van a suli 1km méterre és egy pizzázo is 400m bár nem tudom hogy van ott wifi (talán akkor működne?
2012. szept. 5. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!