Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek az invitel...

Ani7999 kérdése:

Mi a véleményetek az invitel internet szolgáltatóról?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy mostanában nekem szakadozik a net,és a speedtest azt mutatja hogy a letöltési sebesség 0,43 egyébként 10 megás csomagom van.Ha emiatt beszólok szerintetek ki kell jönniük megjavítani?

2012. szept. 4. 09:32
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Eleg sokan panaszkodnak az invitel nethe miatt... Nekem tapasztalatom nincs rola, de sokaktol hallottam mar negativ tapasztalatot. Sztem ezert nem fognak kihonni es megjavitani :/
2012. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hulladék fos, bár nekem a sebességgel nincs gond.
2012. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha ma nem, legkésőbb holnap ott lesz a szerelő nálatok.
2012. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régen 1 aztán 2 megás csomagom volt ezt tartotta is elég jól. Amikor náluk bejött az IPTV az valami rettenetes volt, nagy nehezen bekötötték, akadozott időnként lefagyott, aztán még aznap este nem volt, felhívtam a központot mondák hogy mit csináljak ... semmit nem segített. Másnapra jött szerelő aki előző nap bekötötte, kicserélte a modemet, a et-top box-ot a vezetéket ... hűha hűha ilyet még életemben nem láttam mondta, 10-20 percenként csörgött a telefonja és őt hívták az előfizetők hogy ez a baj az a baj az IPTV-vel mit csináljak ... ,vagy 5x ő is felhívta valamelyik kollégáját, szó szerint 4 és fél óra hosszáig vacakolt eredménytelenül míg feladta. Utána az egyik kollégája akit vagy 3x felhívott pont erre fele jött amerre mi lakunk és becsengetett, benegedtem és 10 percen belül megcsinálta, még 15-20 perc volt míg különböző teszteket csinált ... ezek után jól működött önmagához képest az IPTV. Persze időnként, lefagyott, időnként áramtalanítani kellett film közbe, időnként megállt a kép ... pezsgőt lehetett volna bontani ha lett volna olyan nap amikor nincs semmi baj.

Persze volt ritkán előfordult hogy műszaki hiba miatt nem volt internet, ekkor nem árt tudni a szerelő mobilszámát.

Ekkor felhívtam a szerelőt, mondtam neki a problémám nem tudok menni bla bla bla. Mondja rokonom hogy ne hagyd magad hívd vissza ... Meggyőzött visszahívtam szigorú kemény, határozott férfi módjára akkor meg már mindjárt azt mondta hogy 10 perc múlva ott vagyok és ott is volt szinte hihetetlen de így volt.

Aztán amikor végre letelt a hűségidő akkor jó hogy áttértem az árban olcsóbb 25 megás internetre a T-Home-hoz, analóg és IPTV-t is adtak hozzá (és vezetékes telefont).

Lemondás után érdeklődéskor amit telefonon intéztem az ügyintéző munkaidőn kívül a saját telefonján visszahívott és elkezdte mondani a "szuper" ajánlatait hogy ne mondjam le, még ilyen kütyüt is adunk hozzá ... a kedvemért még az előfizetés árát is csökkentjük ... miért mondok fel kérdi, természetesen az igazat mondtam.


Végül is az internet sebességet amit ígértek azt elég jól tartották is, az IPTV-t meg nem.

2012. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát legszívesebben lemondanám ezt a netet,és én is átváltanék a T-HOME-ra csak az a baj hogy a helyen ahol lakom technikailag nem tudják megoldani hogy bekössék a netet már voltam érdeklődni,úh marad ez...
2012. szept. 4. 11:27
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket!
2012. szept. 4. 11:29
 7/15 anonim ***** válasza:

Invitelt a legrosszabb netszolgáltatók közé sorolnám.


Itt megnézheted milyen interneted lehet a lakóhelyeden:

[link]

2012. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15 Megabites Invitel DSL netre fizetek elő náluk de egyszerűen gyalázatos ez a szolgáltatás. Egy nap 1000x elmegy. Ha már csepereg az eső besz*rik az egész és használhatatlan. A 15 Megabitet ha teljesíti akár 10 másodpercre is már megörökítendő pillanat mivel általában örülök ha az 5 Megabitet eléri a 15 Megabites net(!!!). Panaszt már vagy 100x tettem és 1 hónapja ígérgetik hogy kiküldenek valakit aki kivizsgálja a hibát de a mai napig nem jött ki még senki sem és még vissza se hívnak!!! Bezzeg a tízen ezer forintos számlákat tudják küldeni a r*hadékok. Már mindjárt ott hogy kiklopfolom a modemet aztán csináljanak amit akarnak.
2012. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nálunk 10 megás van iptv vel a tv még aránylag jó is a set top boxok ( kettő van) eléggé rosszak mármint a szoftver rajtuk nincsen pl olyan mint a diginél t home nál hogy ha megnyomod az ok gombot akkor bejon egy csatornalista hanem a billentyükkel kell jobb lépni kettőt ami eléggé zavaró ( habár még mindig jobb mint a t home sat tv set top box) az internet meg az este amikor már mindenki netezik akkor használhatatlan örülök ha a google vagy youtube vagy az itunes bejön de ha már videót akarok nézni vagy zenét halgatni akkor már nem tölt a router minősége se a legjobb a olyan rossz a wifi hogy a laptop (toshiba) csak kábellel összekötve használható a net az ipaddel talán még jobb a helyzet mert az legalább működik a wifivel rendesen még talán talán a youtube is bejön. Váltanánk más szolgáltatóra de sajnos a városunkban nincs más szolgáltató aminek van internete.
2015. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nagyon rossz az internet alig használható
2015. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!