Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az activex vezérlő hiánya...

Az activex vezérlő hiánya vagy a flash player plugin problémája okozhatja az alábbi hibát?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy youtubon nem tölti be előre teljesen a videót.

Régen ha elindítottam egy videót, akkor a szürke sáv gyorsan betöltött - akár ment a lejátszás, akár meg volt állítva - és utána ment szépen, nem szaggatott.

Mostanság meg csak vánszorog a piros vonal előtt és szaggat is a lejátszás.

Nem minden videónál csinálja ezt, de a legtöbbnél igen.

Más oldalon (videa, vimeo) nem jellemző.

Operánál és mozillánál is meg van ez a probléma.


A gépről letöröltem az adobe flash player plugint és az adobe flash player activex-et is.(Itt olvastam ezt a tanácsot.)

Az adobe flash player reinstall megvolt, viszont az activex nem települt fel vele együtt (habár én azt hittem együtt települnek).

Azt nem tudom, hogy az activex vezérlő hiánya mit eredményezhet, de az alap (nem tölt és szaggat a videó) probléma még fent áll.


A netem 60/5, tehát sebességem az lenne.


Mi lehet a probléma?


Előre is köszönöm a segítséget.



2012. szept. 5. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Az Adobe Flash Player IE-hez készült változata az ActiveX. Ez kell minden Windows frissités letöltéséhez, ha IE-vel teszed. A másik kell a Mozilla Firefox, Opera, Safari stb. böngészőkhöz. De KIZÁRÓLAG azzal a böngészővel tudod letölteni (az Asztalra célszerű), amelyikhez készült. Előtte mindegyik régit le kell törölni a Programok telepítése, törléséből.

Letöltöd, BEZÁROD a böngészőt és lefuttatod. A telepítésnél be kell jelölni, hogy elfogadod a licenszet (kis kocka). Aztán Install és kész.

www.adobe.hu oldalon részletes leírást találhatsz a telepítésekről.

2012. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok


Köszönöm a válaszokat.


Tehát először töröljem a régit és csak azután töltsem le az aktuális verziót?

Én először töltöttem majd aztán töröltem.

Számít ez?

Amúgy a belinkelt oldal által ajánlottat töltöttem le és raktam fel.

2012. szept. 6. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Előbb töröld a régit a Programok telepitése, törléséből, aztán töltsd le és telepítsd az újat. ActiveX-est IE-vel kell letölteni.
2012. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi


Akkor újra megcsinálom.

Az activex-et hanyagolom, ha csak az IE-hez kell.

2012. szept. 6. 19:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Letöltés, böngésző bezárása, telepités. Ez a sorrend.
2012. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!