Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerinted melyik böngészőt...

Szerinted melyik böngészőt érdemesebb használni? Opera vagy Firefox? Kérem, hogy a témához jól hozzáértők írjanak!

Figyelt kérdés
Nekem az Opera egy hajszálnyival jobban tetszik, mert jobb benne a gyorshívó, és van sok jó beállítás amik eléggé hasznosak. Csak annyi a baj vele, hogy kevésbé kompatibilis,néha nehézkes. A firefox-nál ilyen gond nincs, viszont ott nincs ennyi hasznos beállítás... Sóval, azért tettem fel a kérdést , hogy hasonlítsuk össze a kettőt.....

2012. szept. 5. 23:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy google chrome-t ne ajánljon senki, mert az nekem nem felel meg :)
2012. szept. 5. 23:21
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

A firefoxhoz van a legtöbb kiegészítő, kétlem, hogy tudsz olyan dolgot mondani ami abból hiányzik, vagy nem beszerezhető valamilyen kieggel.


De teljesen mindegy, használd amelyik neked tetszik, ezt más nem tudja helyetted eldönteni.

2012. szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Ez teljesen egyénfüggő! Jelenleg az IE és a Chrome a leggyorsabb, de azt nem szeretnél tehát marad a tűzróka
2012. szept. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha van egy erős géped akkor firefox.Ha van kedved 4 hónap netezés után törölni TDF-t és elviselni a hibaüzeneteket akkor opera.De persze mindennek vannak előnyei és hátrányai.A firefox gyorsitótárazása rengeteg memóriát zabál.Az Operában meg az egyetlen pozitivum hogy ha karban tudod tartani rendesen és van néhány spéci configod akkor stabilabb lesz mint bármelyik böngésző....
2012. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én csak az adblock-ot hasznlom kiegészítőnek..

Valószínüleg operánál maradok, mert kényelemesebb. A ffox csak a kiegészítők terén jobb meg kompatibilitásén.

2012. szept. 12. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!