Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon mi a fenének kell...

Facebookon mi a fenének kell létrehozni ennyi idézetekkel foglalkozó oldalt?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Eddig is volt belőlük 600ezer de minden kis 13-14 éves kislány csinál egy ilyen oldalt?

Minek?

Én az ismerőseimmel való kommunikációra használom a facebookot, de már a t*köm tele van (elnézést) azzal, hogy nem lehet normálisan keresni és nyugodtan beszélgetni, mert mindíg kihoz 200 idézetek-es oldalt, vagy mindíg kiírják, hogy "léccccyyy láájk" stb....


Hiába törlöm ki az ilyen ismerősöket, az oldalakat attól még kihozza, és anyira irritáló már, hogy több millió ilyen oldal van, de azért még létre kell hozni +100-at mindenkinek személyenként...



Most komolyan, mi ebbe a jó?

NEM provokációnak szánom, de komolyan nem értem....



18/L


2012. szept. 6. 15:09
 1/3 anonim válasza:
Én se értem, mire jó. Nincs bajom ezekkel az idézetekkel, hanem az oldalak számával.
2012. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi, szerencsére lehet őket tiltani.
2012. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
másik, meg ezt komolyan is gondolják, hány olyat láttam, hogy feltettek egy képet rányomták a vízjelüket, másik oldalról meg ír a csaj, hogy hogy képzelted, hogy elloptad ezt a képet az oldalamról, persze ott van egy másik vízjel, amelyik blogról ő töltötte le...de ugye az nem lopás..és akkor ilyenen veszekednek...mert tényleg nekem bajom nem lenne ezekkel, ha mind egyedi lenne...saját idézetekkel(nem poénos képekkel), ha már az az oldal neve...de hát nem..ugyanazok a képek felrakva egymás után, mert jaj, másik oldalon is mennyien megosztották, akkor ez egy népszerű poén...meg az "oldallopások" amikor valakit bevesznek adminisztrátornak, az meg a létrehozót kitörli onnan...:D akkora drámák vannak ebből...láttam múltkor egy olyan szöveget az egyik oldalon, ahol elrettentésnek leírta valamelyik, hogy az oldallopást a törvény bünteti és akár 2-4 év javítóintézet lehet belőle...jót szakadtam rajta...valaki ehhez adja a nevét komolyan-.-
2012. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!