Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek melyik internetszo...

Szerintetek melyik internetszolgáltató a legjobb?

Figyelt kérdés
Nekem Vidanet van de nagyon rühellem, folyton megszakad,és már az idegeimen táncolnak...
2012. szept. 6. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindet nem próbáltam ki, de nekem T-mobile vezetékes van ezer éve, és még soha nem volt vele gondom.
2012. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mármint T-Com, vagy mi a szösz. :)
2012. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

azt nem tudjuk,hogy nálatok milyenek vannak,melyikek az elérhetőek,így igazán senki sem fog tudni erre a kérdésedre válaszolni,

mert gondolom nem arra vagy te sem kíváncsi,hogy nálunk melyik a legjobb netszolgi,

2012. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
T-home se jobb
2012. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
T-Home, Digi
2012. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt t-home, digi, upc.


A három közül a UPC vált be a legjobban.


Részletezem:

T-home - 25Mbites volt, és a feltöltés valami katasztrófa. pl ha böngésztem és közbe ment a torrent akkor állandóan megszakadt a net, mert nem bírta el a hálózat. Levették a sebességet 18Mbitre, akkor sem változott a helyzet. A sima ADSL akkor jó, ha a központhoz 5 - 600 méterre esetleg 1 km-re laksz maximum. Ha annál távolabb vagy, nem fogod megkapni a max sebességet, szakadozni fog a net nagyon feltöltésnél.


Digi - 80 Mbites volt. Két hónapig ment probléma nélkül, de szerettem, mert a letöltés 95Mbit a feltöltés pedig 25 helyett 75Mbit volt stabilan, és általában 1 - 2 ms ping értékkel. Két hónap után elkezdett velem szórakozni, ki-ki maradt. Volt, hogy 20 percre, 45 percre. Rendszeresen csinált olyat, hogy banki művelet közben csak egy pillanatra megszakadt, pont elég volt. 19 olyan utalásom van, amikor kétszer utaltam, ebből 6x írta jóvá a bank a MÁv jegyvásárlást, mert kétszer vettem jegyet a net miatt. A központban soha nem láttak problémát, akkor sem, amikor betelefonáltam hogy nincs internet, kirakta az Windows a sárga háromszöget. Azt mondták, hogy látják a gépet a hálózaton és működik az internet. Sem az asztali gépen sem a laptopon nem ment. Router nem volt, mert a laptophoz céges mobil net van. Még egy hónapot kínlódtam vele aztán lemondtam.


UPC - ez van már fél éve. 120 Mbites van, tökéletesen hozza az értéket a gép, bár hálókártyát kellett cserélnem GBitesre. Egyszer maradt ki 15 percre, de küldtek e-mailt, hogy karbantartás lesz, csak a SPAM mappában landolt így elkerülte a figyelmem. Mindig gyors és a torrent is hibátlanul fut, a skype videóhívás minősége mindig kifogástalan, míg a diginél sokszor kellett újrahívni a másik felet mert bekockásodott a kép és eltorzult a hang.



Én jelenleg a UPC internetre szavazok.

2012. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miután megírtam, hogy a thome se jobb, sokkal gyorsabb lett :D 25Mbitesem van, eddig szinte mindig csak 8at bírt, és most újra 25 :D

Ezek nézik hogy miket írok? :D köszönöm thome :)

2012. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tehát akkor szerintetek UPC vagy t-com? t-comot barátom nem ajánlotta, mert akadozott neki. Amúgy köszönöm a válaszokat:)
2012. szept. 7. 23:35
 9/9 anonim válasza:

sajnálatal kell közölnöm hogy a legjobb intertnet szolgáltatóa digi milyen szempontból aból a szempontból hogy az ő netük a leggyorsab itt a bizonyíték

[link]

2015. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!