Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayről hogy kell rendelni?

Ebayről hogy kell rendelni?

Figyelt kérdés
El tudná nekem magyarázni valaki a vásárlás menetét, hogy kell fizetni, a szállításért kell-e fizetni és hasonlók.

2012. szept. 8. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
először csinálsz egy profilt, nem bonyolult, mindent pontosan megadsz, címet, telefonszámot is, bár úgysem hív fel senki. emellett paypal.com-on is regisztrálsz egy számlát(ez a legelterjedtebb fizetési mód itt). azután eldöntöd, hogy ehhez a számlához hozzárendeled a bankkártyádat, ami gyorsabb, vagy csak egy bizonyos összeget utalsz át rá, ami kb 2-3 munkanap alatt érkezik meg(majd ha regisztráltál, akkor a top up menüpontban lesznek azok az adatok, ahová utalnod kell pénzt). Keresni én úgy szoktam, hogy a rendes ebay.com-ot használom, beírom keresőbe a dolgot, majd rendezésnél választom a legolcsóbb+szállítási költség(valami ilyesmire lehet fordítani), ekkor ugye sorrendbe rakja ár szerint növekvően, és ki is írja, hogy Magyarországra mennyi lesz a +szállítási költség. Ezután csak annyit kell tenni, hogy megveszed, néhányszor megerősíted, hogy tényleg meg akarod venni, végül kéri, hogy jelentkezz be paypalra, majd automatikusan kifizeti az ott lévő összeget, és ennyi.
2012. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. szept. 17. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!