Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok a tudou.com-on...

Miért nem tudok a tudou.com-on megnézni bizonyos videókat?

Figyelt kérdés
a videók nagyrészét gond nélkül le tudom játszani, mégis van pár amit egyáltalán nem. csak tölt a végtelenségig és ki van írva alul a hibaüzenet hogy valamiért nem tudja lejátszani (persze nem értem mert kínai). pedig nem az hogy korhatáros tartalom lenne vagy ilyesmi, a segítségben a flashplayerről meg hasonló szükséges dolgokról ír, csakhogy ezeket mind feltelepítettem, töröltem a cookiekat meg minden és mégse működik az a néhány videó. pedig nem törölték. ötletek?

2012. szept. 9. 17:11
 1/2 anonim válasza:
Ugye kínában mindenféle média jogi védelme nem létezik, ezért film, video, minden terjed a neten ingyen. Sajnos EU-ban ez nem így van, ezért ezek az oldalak bizonyos tartalma blokkolva van (hogy ki által azt nem tudom) de pl. a QQ-Music sem működik rendesen EU-ban, vagy a PPS-TV-ben in csak a kínai filmek mennek át kínán kívülre.
2012. okt. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csak az a furcsa, hogy nem írja ki hogy blokkolva lenne, csak tölt mint a többinél elsőre amiket utána le is játszik, és alul mutat valami flash plyerrel kapcsolatos útmutatást egy linken, ebből tippelek arra hogy inkább csak lejátszási hiba... csak mitől, mikor legfrissebb van mindenből feltéve.
2012. okt. 11. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!