Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok mondani olyan szolgál...

Tudnátok mondani olyan szolgáltatót ami korlátlan adatforgalmú parabolás vagy műholdas internetet lehet rendelni?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy, csak ne vezetékes legyen, szóval ne az oszlopról legyen, mert olyan messze van az oszlop, hogy 500.E Ft-ért kellene felhúzni még egy oszlopot. Ja és mivel közel a Szlovák határ, a határ menti településeknél is be lehessen kötni, olyan kell.
2012. szept. 10. 17:25
 1/3 A kérdező kommentje:
na most hogy a parabolás net/tv meg a műholdas net/tv ugyan az-e, én nem tudom...
2012. szept. 10. 17:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Én teljesen korlátlanról nem tudok és ami van, azt is aranyárban mérik. Mobil térerő nincs? Mobilnet nem jön szóba?
2012. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de de természetesen a telenornak nincsen 3G-je... most próbálok összerakni egy jelerősítőt mert csak az a gond hogy völgyben lakom.

Veszek hipernet képes modemet, abba belerakom az internet flexi kártyámat, és mivel a hipernetképes modemekhez lehet venni jelerősítőt, azt rácsatlakozom és az antennát kirakom a domb tetejére ott vannak házak majd megkérek egy kedves szomszédot hogy hagy rakjam már fel a ház tetejére az antennát, csak a modem: 10.000 Ft, antenna 50.000 Ft, valószínűleg koax kábel kell akkor meg vagy 100-200 méter: 30-50.000 Ft. Ja meg egy wiritek 20maktív usb kábel hosszabbító. ami 5.000 Ft+házhozszállítási díj.

2012. szept. 10. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!